• image

INWESTYCJA „PRZY BIBLIOTECE”

Przedsięwzięcie deweloperskie „Przy Bibliotece” jest pierwszą inwestycją w całości realizowaną przez EDES Spółkę z o.o. Ten kameralny budynek zlokalizowany jest w Mińsku Mazowieckim przy ul. Józefa Piłsudskiego 2, vis’a’vis Miejskiej Biblioteki Publicznej (mapa), w zacisznej części ulicy łączącej się w tym miejscu ze skwerem przy Placu Kilińskiego (dawnym rynku Sendomierza). Najbliżsi sąsiedzi to: Powiatowa Stacja Sanepidu mieszcząca się w klasycystycznym budynku dawnego starostwa z XIX wieku oraz klasztor i księgarnia Sióstr Loretanek. W bliskiej odległości od budynku usytuowany jest urokliwy Park Miejski wraz z kompleksem pałacowym Dernałowiczów, będący wspaniałym terenem do aktywnego rodzinnego odpoczynku oraz kawiarnie i restauracje przy mińskim Deptaku. Natomiast w zasięgu kilkuset metrów znajdują się liczne sklepy, banki, przychodnie lekarskie, kościół, przystanki autobusowe, szkoły i przedszkola. Dogodny dojazd do Warszawy zapewnia bliskość stacji PKP (10 minut pieszo). Także duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych przy Placu Kilińskiego oraz przy ulicy Bulwarnej stanowi o atrakcyjności inwestycji „Przy Bibliotece”. Budynek doskonale wpisuje się w istniejącą przy ulicy Józefa Piłsudskiego zabudowę pierzejową. W realizowanej przez EDES Sp. z o.o. nieruchomości, na parterze i 1. piętrze znajdować się będą lokale użytkowe z przeznaczeniem na działalność nieuciążliwą, natomiast na wyższych kondygnacjach usytuowane będą nowocześnie i praktycznie zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Hala garażowa przewidziana w kondygnacji podziemnej przewiduje 6 miejsc parkingowych, natomiast przed budynkiem usytuowane będą 4 miejsca ogólnodostępne. Inwestycja „Przy Bibliotece” dedykowana jest osobom chcącym mieszkać w centrum miasta i jednocześnie ceniącym kameralny klimat i spokój. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z rzutami lokali oraz ze standardem ich wykończenia (PDF).

Na dzień bieżący lokale mieszkalne nie zostały jeszcze skierowane do sprzedaży.
O rozpoczęciu sprzedaży lokali mieszkalnych powiadomimy Państwa w oddzielnym komunikacie.


Numer lokalu Powierzchnia użytkowa m2 Balkon/ogród zimowy Kondygnacja Ilość pokoi StatusPlan
1 47,14 11,53 2. piętro 3 dostępnypobierz
2 51,41 7,43 2. piętro 2 dostępnypobierz
3 51,15 5,16 2. piętro 2 dostępnypobierz
4 34,53 x 2. piętro 1 dostępnypobierz
5 47,14 11,53 3. piętro 3 dostępnypobierz
6 51,41 7,43 3. piętro 2 dostępnypobierz
7 51,15 5,12 3. piętro 2 dostępnypobierz
8 34,21 x 3.piętro 2 dostępnypobierz
U.153,97 x parter 0 sprzedanypobierz
U.255,75 x 1. piętro 0 sprzedanypobierz
U.336,66 x 1. piętro 0 sprzedanypobierz


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy wyjątkowi z wielu ważnych powodów, w tym:

  • DOŚWIADCZENIE – dzięki wieloletniemu doświadczeniu uzyskaliśmy znaczącą pozycję w branży współpracując z największymi firmami budowlanymi w Polsce.
  • PROFESJONALIZM – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient.
  • JAKOŚĆ – współpracujemy z dostawcami oferującymi najwyższej jakości materiały i produkty sprawdzonych polskich i światowych marek.
    Inwestycje deweloperskie


  • EWA KONCA – Specjalista
    ds. nieruchomości
  • Tel.: 730 55 7777
  • Tel.: 25 749 88 72