• image

MIASTECZKO CEGŁÓW

Przedsięwzięcie deweloperskie „MIASTECZKO CEGŁÓW” jest pierwszą inwestycją realizowaną przez DOBRY ADRES Spółkę z o.o.- córkę EDES Spółki z o.o.. To przedsięwzięcie zlokalizowane będzie w Cegłowie, tuż przy stacji PKP (mapa). Zamierzamy tam wybudować osiedle kilku nowoczesnych bloków wpisujących się w charakter Zielonej Gminy Cegłów (https://ceglow.pl/).

W naszych planach mamy wybudowanie nowoczesnych brył budynków z garażami podziemnymi, windami oraz zastosowanie w inwestycji rozwiązań proekologicznych.

„MIASTECZKO CEGŁÓW” to doskonała lokalizacja. Bliskość autostrady A2 oraz niezwykle dogodny dojazd pociągiem do Warszawy, Mińska Mazowieckiego i Siedlec to ogromne zalety dla osób pracujących w miastach i jednocześnie ceniących ciszę po powrocie z pracy.

„MIASTECZKO CEGŁÓW” to doskonałe miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. W Cegłowie działają dwa przedszkola oraz szkoła podstawowa i gimnazjum. W sąsiedztwie „MIASTECZKA CEGŁÓW” funkcjonuje ścieżka dydaktyczna dla dzieci. Aktywnie działa gminna hala sportowa. Cegłów to wspaniały teren do aktywnego rodzinnego odpoczynku.

„MIASTECZKO CEGŁÓW” to także doskonałe miejsce dla osób dorosłych oraz starszych. Mnogość imprez sportowych i kulturalnych, dostępność sklepów, przychodni, tras rowerowych i spacerowych pozwolą na aktywny odpoczynek i relaks, a Gminna Biblioteka oraz Klub „Kulturalne Zacisze” (https://kkz.ceglow.pl/) wypełnią czas wolny imprezami, zajęciami dla seniorów i koncertami.

Cegłów otoczony jest pięknymi lasami iglastymi z pobliskim sanatorium w Rudce oraz z Rezerwatem Przyrody „Jedlina”, w którym rośnie wiele pomników przyrody.

Rozpoczęcie inwestycji oraz sprzedaży mieszkań planowane są na 4. kwartał 2019 roku.

Inwestycja „MIASTECZKO CEGŁÓW” dedykowana jest osobom ceniącym kameralny klimat i spokój przy jednoczesnym pełnym dostępie do mediów

 Zapraszamy do „MIASTECZKA CEGŁÓW”

    Inwestycje deweloperskie


  • EWA KONCA – Specjalista
    ds. nieruchomości
  • Tel.: 730 55 7777
  • Tel.: 25 749 88 72