• image

 

APARTAMENTY MARYSIŃSKA 36 to inwestycja, którą realizujemy w Wawrze – dzielnicy Warszawy położonej w prawobrzeżnej części miasta, przy ulicy Marysińskiej. Wawer jest największą dzielnicą Warszawy pod względem powierzchni i jednocześnie dzielnicą najrzadziej zaludnioną. Zaletą Wawra jest duża ilość terenów zielonych. Dzielnica często nazywana jest Zielonymi Płucami Warszawy. Nie ma tu tłoku w sklepach i urzędach czy przychodniach. Jako atuty wskazywane są cisza i spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.


Dzielnicę charakteryzuje niska zabudowa – są to głównie wille na terenie Anina, często wybudowane w stylu „świdermajer”. Nie występują tutaj blokowiska i skupiska osiedli. W ten trend znakomicie wpisuje się inwestycja APARTAMENTY MARYSIŃSKA 36 realizowana przez E.D.S. MARYSIŃSKA spółkę z o.o.. Nowoczesna forma budynków wspaniale wpisuje się w istniejącą zabudowę, a rozwiązania zastosowane w budynkach pozwolą na ich ekonomiczne i ekologiczne użytkowanie.


Wawer jest dobrym wyborem dla osób, które preferują aktywność na świeżym powietrzu i lubią obcować z naturą. Ze względu na spokój i liczne place zabaw to także dobre miejsce do wychowywania dzieci. Dostęp do opieki medycznej i placówek szkolnych również jest zadowalający w tej części miasta. W Wawrze można odpocząć od miejskiego zgiełku. Odnajdą się tutaj amatorzy ciszy i spokoju. Miłośnicy natury i aktywności na świeżym powietrzu nie mają powodów do narzekania ze względu na liczne tereny zielone, które sprzyjają spacerom, jeździe na rowerze, joggingowi, a nawet wędkarstwu. Mazowiecki Park Krajobrazowy z licznymi ścieżkami edukacyjnymi, trasami rowerowymi MTB (niebieski szlak), ścieżka rowerowa do Stadionu Narodowego – to ulubione ścieżki pasjonatów ruchu na świeżym powietrzu. Popularnością wśród mieszkańców Wawra cieszą się również Plaża Romantyczna i Jezioro Torfy. Wawer oznacza ciszę oraz spokój a jednocześnie sprawną komunikację z centrum stolicy (SKM, Kolej Mazowiecka, linie autobusowe oraz wygodny wyjazd do Ronda Marsa), więc nie dziwi, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie tutaj.

 

Inwestycja wykonywana jest w Warszawie Wawer przy ul. Marysińskiej (36, 36A oraz 36B). Realizacja zawiera wykonanie 3 budynków w zabudowie bliźniaczej; w każdym po 2 segmenty: parter (z garażem), piętro oraz poddasze użytkowe.

Segmenty mają powierzchnię: 147,62 m2,  153,41 m2 lub  163,17 m2.

 

Budowa już została rozpoczęta w dniu 14.11.2022r.

Planowane zakończenie budowy: 31.08.2024r.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą w naszym biurze sprzedaży, które znajduje się w siedzibie naszej spółki http://www.edes.pl/kontakt.html